19 Marec 2018

Značka Jeep® sa opäť postaví na pódium po boku skupiny Rolling Stones

 

  • Značka Jeep® je oficiálnym sponzorom európskeho turné Rolling Stones nazvaného 2018 STONES - NO FILTER.
  • Turné prebehne od 17. mája do 8. júla a postupne navštívi Veľkú Britániu, Írsko, Francúzsko, Nemecko, Českú republiku a Poľsko.
  • Čestným hosťom akcií bude kompletný rad vozidiel Jeep®, ktorý návštevníkom poskytne pravý a nefalšovaný zážitok Jeep®.

 

Skupina Rolling Stones sa vydá tento rok v lete opäť na cesty. Spoločnosť jej bude opäť robiť značka Jeep®, ktorá je oficiálnym sponzorom celého turné.

Turné 2018 STONES - NO FILTER bude od 17. mája do 8. júla zahŕňať celkom 14 koncertov a postupne navštívi Veľkú Britániu, Írsko, Francúzsko, Nemecko, Českú republiku a Poľsko.

Značka Jeep® bude stáť po boku Micka Jaggera, Keitha Richardsa, Charlieho Wattsa a Ronnieho Wooda už po tretí raz. Toto zoskupenie sa spoločne pustí do ďalšieho dobrodružstva, ktoré nadviaže na neuveriteľne úspešné a úplne vypredané minuloročné európske turné. Partnerstvo medzi značkou Jeep® a skupinou Rolling Stones začalo v roku 2014 presláveným európskym turné 14 On Fire.

Toto partnerstvo spája dve ikony, ktoré majú veľa spoločného. Zatiaľ čo Rolling Stones svojím nezameniteľným zvukom a štýlom vykonali vo svete rockovej hudby skutočnú revolúciu, značka Jeep®, legendárny a globálny výrobca vozidiel SUV, už vyše 75 rokov šíri vo svete motorizmu ducha slobody a dobrodružstva.

Turné STONES - NO FILTER v produkcii Concerts West/AEG Presents odštartuje 7. mája v Dubline (Írsko). Nasledovať budú koncerty vo Veľkej Británii: Londýn (22. a 25. mája), Southampton (29. mája), Coventry (2. júna), Manchester (5. júna), Edinburgh (9. júna) a Cardiff (15. júna ) a nakoniec opäť Londýn a jeho štadión Twickenham (19. júna). Turné potom zamieri do Berlína (Nemecko, 22. júna), Marseille (Francúzsko, 26. júna), Stuttgartu (Nemecko, 30. júna), Prahy (Česka republika, 4. júla) a Varšavy (Poľsko, 8. júla).


Všetkých akcií sa bude značka Jeep® zúčastňovať s celou svojou modelovou ponukou. V špeciálnom priestore ponúkne fanúšikom pravý a nefalšovaný zážitok Jeep® - priamo na mieste aj na sociálnych sieťach - a vtiahne ich tak do sveta rockovej hudby a ikonických SUV.

 

Turín, 19. marca 2018

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor