06 Október 2014

Jeep® Renegade sa zúčastňuje horolezeckého festivalu The North Face® Kalymnos

 

  • Značka Jeep® sa opäť predstaví v úlohe sponzora, tentokrát už tretieho ročníka medzinárodného horolezeckého festivalu The North Face® Kalymnos, ktorý je určený všetkým profesionálnym aj amatérskym horolezcom. Festival prebehne od 9. do 12. októbra.
  • K športovcom pochádzajúcim z celého sveta sa pripojí aj nový Jeep® Renegade, prvý automobil skupiny Fiat Chrysler Automobiles, ktorý vstupuje do segmentu malých SUV.
  • Nový Renegade bol navrhnutý pre mladšiu cieľovú skupinu, ktorá rada prežíva život naplno a divokejšie a chce sa vyjadriť nekonformným spôsobom, avšak súčasne chce nasledovať svoj ​​inštinkt - podobne ako to robí Jeep® - a objavovať dobrodružstvo všade, kde sa ukrýva. Ide o rovnakú vášeň, ktorou sa vyznačujú aj priaznivci horolezectva, ktorí sa rozhodli zmerať sily na fascinujúcom gréckom ostrove Kalmynos.
  • Organizátorom podujatia bude k dispozícii flotila vozidiel Jeep® Wrangler a Wrangler Unlimited.
  • Cena Jeep® Award je určená pre horolezca, ktorý ako prvý zdolá trasu s najväčšou obtiažnosťou.
  • Videá, fotografie a aktuality z akcie budú k dispozícii na stránkach Jeep® People a sociálnych kanáloch značky Jeep®.

 

Horolezecký festival The North Face® Kalymnos Climbing Festival sa vracia na grécky ostrov Kalymnos, kde sa od 9. do 12. októbra stretnú najlepší horolezci sveta. Tento medzinárodný horolezecký festival je organizovaný popredným americkým výrobcom oblečenia pre outdoorové aktivity The North Face® a v úlohe sponzora ho opäť podporí značka Jeep®.
 
Tohtoročný ročník horolezeckého festivalu The North Face® Kalymnos privíta niekoľko hostí, legiend z 80. a 90. rokov minulého storočia, akými sú bezpochyby Ben Moon (Veľká Británia), Jean-Baptiste Tribout (Francúzsko), Yuji Hirayama (Japonsko), Boone Speed (USA), Maurizio 'Manolo' Zanolla (Taliansko), Gerhard Hörhager (Rakúsko) a Patxi Arocena (Španielsko). Nabitý program bude zahŕňať tradičný maratón pre voľné horolezectvo všetkých úrovní a tiež party s titulom Legends Story Teller Night, večierok na brehu mora so športovcami tímu The North Face®. Tretí ročník festivalu zahŕňa aj novú iniciatívu s názvom 1 horolezec = 1 svorník, v rámci ktorej každý účastník súťaže nahradí na stenách ostrova jeden starý svorník novým.
 
Ďalšou extra výzvou pre horolezcov bude cena Jeep® Award, čiže trofej značky Jeep®, ktorá bude udelená horolezci, ktorý ako prvý zdolá trasu s najväčšou obtiažnosťou. Táto cena zdôrazňuje, že odhodlanie, odolnosť proti únave a technické schopnosti sú pre zdolanie prekážok úplne nevyhnutné. Rovnakým spôsobom značka Jeep® vyrába už 73 rokov vozidlá, ktoré sú schopné zdolávať aj tie najťažšie offroadové trasy.
  
Hviezdou medzi horolezcami bude určite aj nový Jeep® Renegade, prvý model skupiny Fiat Chrysler Automobiles vstupujúci do segmentu malých SUV. V závislosti na trhu bude tento model ponúkaný v štyroch stupňoch výbavy - Sport, Longitude, Limited a Trailhawk - a jeho cenníková cena bude štartovať pod 20 000 eur za model Sport 1.6 E-Torq s výkonom 110 k.
 
Jedno z vozidiel Jeep® Renegade bude k dispozícii v priestoroch značky Jeep® v základnom tábore festivalu The North Face®, dedinke Elena v Masouri. Organizátorom akcie potom bude po celú dobu jej trvania k dispozícii flotila vozidiel Jeep® Wrangler a Jeep Wrangler Unlimited.
 
Nový Renegade vyznačujúci sa veľmi silnou štylistickou osobitosťou, rozmermi vhodnými aj do mesta a schopnosťami jazdy mimo cesty ponúka dva pokročilé systémy pohonu všetkých kolies - Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low -, ktoré pracujú s ojedinelým systémom odpojiteľného pohonu zadnej nápravy. Ten v prípade, že pohon všetkých kolies nie je potrebný, redukuje straty v prevodoch a tým znižuje celkovú spotrebu paliva.
 
Jeep® Renegade, ktorý je vyrábaný v továrni SATA v Melfi (Potenza), bude ponúkaný na viac ako 100 trhoch sveta vrátane USA. Tento model je skutočným svetobežníkom, ktorý mení pravidlá aj v komunikácii, o čom svedčí aj vzrušujúca televízna reklama. Tá mala premiéru v Taliansku pred pár týždňami v exkluzívnej predĺženej verzii 1'45 ", a to v hlavnom vysielacom čase. Súčasťou reklamnej kampane prebiehajúcej na významných televíznych staniciach a v digitálnych a tlačených médiách je séria evokujúcich obrazov krajiny a tvárí, ktoré presahujú určité hranice . Kľúčovým bodom je básnicky poňatý text napísaný spevákom Victorom, ktorý v prvej osobe rozpráva o svojom svete a stotožnení sa s duchom Odpadlíka (Renegade). „Som ten, kto zmení obyčajné v niečo mimoriadne. Moja hudba je vietor a mojím svetlom oheň, som ten, kto mení hru, ten kto zmení svet do skutočného príbehu stvoreného zo sily, odvahy a priania meniť. Som odpadlík."

Tieto mimoriadne silné slová zhŕňajú dušu nového modelu Renegade. Najmladší Jeep® je navrhnutý pre mladšiu generáciu zákazníkov, ktorá má rada divoký život, chce sa vyjadriť úplne nekonformným spôsobom a nasledovať svoj ​​inštinkt. Podobne, ako to robí každý model značky Jeep®, ktorý chce objavovať dobrodružstvo všade tam, kde sa ukrýva. Jedná sa o rovnakú vášeň, ktorá ženie vpred všetkých nadšencov horolezectva, rovnakú vášeň, ktorá stojí za sponzorstvom horolezeckého festivalu The North Face® Kalymnos.
Značka Jeep® svoju ďalšiu účasťou na horolezeckom festivale upevňuje plodnú spoluprácu s firmou The North Face®.
Obe značky sa za posledné tri roky spoločne predstavili na mnohých národných aj medzinárodných podujatiach. Základ tohto úspešného a silného partnerstva spočíva v spoločných základných hodnotách, teda dobrodružstve, nadšení a slobode. Navyše obe spoločnosti sú lídrami v oblasti outdoorových aktivít a technologických inovácií. Účasťou na horolezeckom festivale Jeep® ďalej potvrdzuje svoj ​​záujem o outdoorové športy a tiež to, že schopnosť ísť kamkoľvek a zdolať akékoľvek cesty je základnou filozofiou každého modelu Jeep®.

 

Aktuality z akcie a súťaží, vrátane textov, fotografií a videí, budú k dispozícii na internetových stránkach Jeep® Italia:

www.facebook.com/JeepOlllllllOpeople

www.youtube.com/JeepOlllllllOPeople

www.twitter.com/Jeep_People

www.flickr.com/jeep-people 

www.instagram.com/jeeppeople

www.pinterest.com/jeeppeople

 

Turín, 6. októbra 2014

 

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor